Vítejte na stránkách půjčovny Obytko.eu!
adresa: Veselíčko, 739 44 Brušperk

Kontakt

Kontakt
Telefon: 736 133 385, e-mail:info@obytko.eu

         Obytné vozy Ostrava

                  půjčovna a prodej obytných vozů
                Veselíčko, 739 44 Brušperk

 

Jmenuji se Martin a miluji cestování. Rád poznávám zajímavá místa celého světa a na cestách se chci cítit pohodlně. V hotelech to může být fajn, ale nikde jsem se necítil jako doma.

Jednoho dne jsem si od svého známého zapůjčil na víkend obytný vůz. A byla to láska na první jízdu . Ta svoboda cestování, vlastní postel a servis byl k nezaplacení. Probudit se každé ráno na jiném místě, neřešit rezervaci ubytování. Prostě sednout a jet.

Po návratu bylo jasno, že tento styl cestování je ideální pro dobrodruhy jako jsem já. Po zkušenosti s vlastním vozem jsem se rozhodnul se o tyto zkušenosti podělit s Vámi a proto jsem se rozhodl začít půjčovat a prodávat obytné vozy.

Půjčit nebo koupit?

Neváhejte a kontaktujte nás!
IMG_20200418_153717

V hotelu jsi hostem, tady jsi doma.

PRODEJ

Neváhejte a kontaktujte nás!

Co můžete zažít na cestách:

Rezervace

Po rezervaci Vás budeme obratem kontaktovat!!!

ZKUŠENOSTI NAŠICH KLIENTŮ

(reference)

Půjčil jsem si auto na zimní lyžováni na Slovensku, auto splnilo má očekávání. Všem můžu vřele doporučit.

Mojmír Neubauer

Mojmír Neubauer

Cestovatel

Půjčili jsme si auto na rodinnou dovolenou. Auto bylo plně vybavené, měli jsme komfort i pro dvě malé děti. Obrovskou výhodou pro nás byla možnost libovolně přejíždět a poznat tak daleko více míst. Takto jsme projeli celé České Středohoří, ranní probouzení uprostřed přírody bylo nezapomenutelné.

Jana Mališová

Jana Mališová

Jsme parta čtyř nadšených cyklistů. S obytným vozem jsme vyrazili na trek. Kola jsme vezli nejprve na nosiči, pro větší bezpečnost jsme je pak umístili do garáže a pohodlně se vešly. Vůz byl plně vybaven, takže za nás maximální spokojenost.

Lukáš, Dan, Jirka, Tomáš

Lukáš, Dan, Jirka, Tomáš

Obytné auto se perfektně hodilo na týdenní lyžování. Všechno jsme měli po ruce, zaparkovali jsme kousek od sjezdovky, takže jsme si kdykoli mohli odpočinout ve vyhřátém autě. S vytápěním nebyl nejmenší problém. Vřele doporučujeme.

Alena Nová

Alena Nová

Často jezdíme na windsurfing na Rujánu. Obyčejně jezdíme v 5 lidech ve dvou autech a mimo jiné musíme složitě řešit ubytování, proto jsme se tentokrát rozhodli jinak. Většinu vybavení jsme uložili do garáže, prkna jsme v pohodě připevnili na spodní část nosiče jízdních kol. Výlet byl super, počasí nám přálo, v klidu jsme se i v tomto počtu vyspali. Určitě si to ještě zopakujeme.

Marek Černý

Marek Černý